Termin realizacji


TERMIN WYSYŁKI:

Zamówienia realizujemy  od momentu złożenia zamówienia w ciągu 3 dni roboczych w przypadku olejów , części  po uzgodnieniu telefonicznym  a w przypadku zamówienia pojazdów w zależności od dostępności .
 
SPOSÓB DOSTAWY:

  • KURIER DHL - Zwykle przesyłki docierają w ciągu 24h roboczych od wysyłki, Jednak sugerowany termin dostawy to 24-48h robocze. Kurierzy doręczają przesyłki w godzinach 9-18, niestety nie mamy wpływu na to, o której godzinie doręczy ją Państwu. Należy umówić się z kurierem na  odbiór przesyłki. Po wysłaniu przez nas przesyłki dostaniecie Państwo e-maila od firmy kurierskiej DHL z numerem listu przewozowego.
  • CAT LC- wysyłki wszystkich pojazdów


Jeśli kurier nie zastanie Państwa w domu, powinien zostawić awizo z kontaktem telefonicznym do siebie.
Na liście przewozowym podajemy numer telefonu do osoby składającej zamówienie - kurier może się z Państwem skontaktować, jednak nie jest to regułą.

Jeśli jest  to możliwe prosimy podawać adres dostawy do pracy (nazwa firmy, imię i nazwisko) lub innego adresu zastępczego, pod którym będzie ktoś dostępny w godzinach dostawy.
WAŻNE: Przy zamówieniach z wybraną formą płatności jako Przelew lub Kartą Kredytową termin dostawy jest liczony od daty otrzymania płatności.
Aby przyspieszyć realizacje zamówienia mogą Państwo przesłać mailem skan bądź też print screen przelewu. Koniecznie proszę napisać numer zamówienia, którego dotyczy przelew.

PŁATNOŚCI:


Przelew zwykły
Zapłaty dokonujemy przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymają Państwo od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Państwa dopiero po jego zapłaceniu. Pieniądze docierają do nas zwykle w ciągu 1-2 dni roboczych. Aby przyśpieszyć realizację swojego zamówienia - polecamy wpłaty w oddziałach ING  Banku lub Alior Banku (tam mamy nasze konta bankowe), można także przesłać mailem skan (print screen) przelewu - prosimy koniecznie podać numer zamówienia.
 
Kurier DHL – przesyłka  za pobraniem 20 zł
CAT LC-  wysyłka  za jeden pojazd 350 zł