2020 Linhai UTV ElectricLH50DU E4

Nowy produkt

Cicha praca, zerowa emisja spalin i daleki zasięg, to główne zalety elektrycznej UTV Linhai E-5S. Ma szeroke zastosowanie -  od utrzymywania pól golfowych, parków, miejskich terenów zielonych poprzez pracę wewnątrz magazynów, pracę w stodołach, poruszanie się po budynkach fabryk oraz innych pomieszczeniach zamkniętych. Linhai E-S5 jest wydajnym pojazdem, który nie spłoszy zwierzyny ...

41 500,00 zł brutto

Cicha praca, zerowa emisja spalin i daleki zasięg, to główne zalety elektrycznej UTV Linhai E-5S. Ma szerokie zastosowanie -  od utrzymywania pól golfowych, parków, miejskich terenów zielonych poprzez pracę wewnątrz magazynów, pracę w stodołach, poruszanie się po budynkach fabryk oraz innych pomieszczeniach zamkniętych. Linhai E-S5 jest wydajnym pojazdem, który nie spłoszy zwierzyny, nie wydziela spalin i jest znacznie tańszy w eksploatacji niż pojazd z silnikiem benzynowym czy UTV z silnikiem diesel. Nie chodzi tylko o oszczędność na benzynie, ale także brak konieczności wymiany oleju silnikowego ani filtrów, a mimo to ma wystarczająco dużo mocy aby pomagać w pracy. Jest łatwy w obsłudze, a konstrukcja zapewnia wygodne i bezpieczne przemieszczanie się, dodatkowym atutem jest rozkładana paka transportowa, którą można przekształcić w platformę. Pojazd posiada felgi aluminiowe oraz dach wykonany z tworzywa.

WYPOSAŻENIE:

W cenie podstawowej Linhai E-5S oferuje bogate wyposażenie: alufelgi, mocny odporny na działanie UV dach z tworzywa sztucznego, dużą szybę plexi, masywny przedni bumper, uchwyty dla pasażera, solidną, otwieraną pakę transportową, zagłówki oraz lusterka boczne i zaczep haka holowniczego.

Zasięg do 90 km, czas ładowania 8-9 h

Długość skrzyni [mm]930
Szerokość skrzyni [mm]1100
Liczba miejsc2
Zawieszenie (tył)IRS, podwójny wahacz
Opony (przód)24x8-12
Opony (tył)2x10-12
Kołaaluminium
Rozstaw kół [mm]1855
Masa (bez paliwa) [kg]442
Długość [mm]2700
Wysokość [mm]1870
Szerokość [mm]1420
Wysokość siedzenia [mm]850
Zawieszenie (przód)podwójny wahacz
Moc [KM]9
Zakres biegówH/L/N/R
Przekładniaautomatyczna
Rozrusznikelektryczny
Napięcie akumulatora [V]12
Hamulce (przód)tarcza
Hamulce (tył)tarcza
Napędwał kardana
System napędowy2x4

Brak opinii klientów w tej chwili.

Napisz recenzję